![]() |
Ons doel is om uw organisatie te helpen met het verantwoord managen van |
Samen met u denken we na over de manieren waarop
Bij de eerste gaat het om het ontwerpen van de informatiefunctie en de gegevensmodellen.
Bij dit laatste kunt u denken aan het ontwerpen en bouwen van (gecontroleerde) trefwoordensystemen, taxonomieën en metagegevensmodellen.
De geavanceerde mogelijkheden van het semantisch web (Web 3.0) met het inzetten van ontologieën heeft onze speciale aandacht.
Via lidmaatschappen van een aantal vakorganisaties (o.a. als Professional Member van AIIM) en deelname aan onderzoeksprojecten blijven wij op de hoogte van en werken we mee aan de nieuwste ontwikkelingen op het vakgebied.
We werken in voorkomende gevallen samen met partners op de gebieden van organisatieadvies, eLearning, Web development, (technische) ICT en collega adviesbureaus.
Wij hebben in uiteenlopende branches projecten gerealiseerd : Overheid, Industrie, Nutssector, Gezondheidszorg, Zakelijke dienstverlening en Opleidingen (regulier HBO / cursorisch).
CELT Consultancy bv
Zandstraat 6
NL – 4614 CJ BERGEN OP ZOOM
info@celt.nl
+31 (0)6 48311943
KvK Breda: 20066947
BTW/VAT: NL820834683B01